O nás

"Když se ohlédnu za uplynulými 25 lety, jsem hrdý na výsledky naší práce. A co jsem se za tu čtvrtinu století naučil? Že dělat věci poctivě a s fortelem se prostě vyplácí."

Když jsme před více jak 25 lety začínali, málokdo z nás tušil, jaký naše cesta nabere směr. Ta naše vedla od koupelnového studia, přes drobné stavební práce až k vlastním developerským projektům. Nebyla vždycky jednoduchá a přímá, ale to že i po více než čtvrtstoletí stále kráčíme kupředu, ukazuje, že jsme si zvolili správně.

změna je život

Před nějakým časem jsme přemýšleli jakým směrem se vydat dál. Měli jsme za sebou 20 let fungování a tak nějak jsme tušili, že je potřeba udělat  nějakou změnu, dostat nějaký nový impulz. Naštěstí se někdy věci dějí v tu správnou dobu.  Takže stará kancelářská budova s plánem přestavby na byty, letitý klient se zkušenostmi s naší prací a jeho přemlouvání, ať se s ním do toho pustíme. Pustili jsme se a nakonec jsme i našli nový směr. Naše cesta pokračuje.  

Developerská činnost

Developerská činnost

Realizujeme vlastní projekty rodinných domů s důrazem na kvalitu provedení stavebních prací a použití nejmodernějších technologií. Součástí je dodávka materiálů a vybavení ve standardu odpovídajícím dnešním potřebám a požadavkům.