O nás

"Jsem přesvědčen, že za téměř 20 let existence jsme v našem oboru dokázali opravdu hodně. A co považuji za náš největší úspěch? Že se k nám klienti i po letech rádi vracejí!"

Společnost KOZÁK stavební funguje na trhu už bezmála 20 let. Toto jednoduché konstatování ale nemůže úplně vyjádřit, jak dlouhou cestu jsme za tu dobu urazili. Začínali jsme prodejem obkladů a dlažeb, ale postupně jsme svou nabídku rozšiřovali o další nové produkty a značky. S rostoucí nabídkou rostl i rozsah služeb, které poskytujeme našim zákazníkům. Od nápadu po realizaci – to asi nejlépe charakterizuje šíři námi poskytovaných služeb.

Nezůstat stát na místě

Jeden ze základních principů naší práce. Proto jsme postupně k vybavení koupelen přidali i prvky pro kompletní řešení interiérů, realizace staveb, a nakonec i vlastní bytové projekty. Za téměř 20 let se toho změnilo opravdu hodně. Snad jedno zůstalo stejné - naše snaha nabízet zákazníkům jen ty nejlepší produkty a nejkvalitnější služby. Že se nám to daří, dokazují stovky spokojených klientů, kteří se k nám i po letech rádi vracejí.

Koupelny

Koupelny

Kompletní vybavení koupelen v nadstandardní kvalitě a designu od renomovaných výrobců a světoznámých designerů.

Interiéry

Interiéry

Originální řešení interiérů dle vašich potřeb a přání, včetně atypických výrobků na míru.

Stavební činnost

Stavební činnost

Rekonstrukce a novostavby domů a bytů, instalatérské a obkladačské práce, rozvody elektroinstalací a vzduchotechniky a další řemesla.

Developerská činnost

Developerská činnost

Příprava a realizace staveb rodinných domů a bytových projektů včetně dodávek materiálů a vybavení.