O nás

"Jsem přesvědčen, že za téměř 20 let existence jsme v našem oboru dokázali opravdu hodně. A co považuji za náš největší úspěch? Že se k nám klienti i po letech rádi vracejí!"

Společnost KOZÁK bath & interior funguje na trhu už bezmála 20 let. Toto jednoduché konstatování ale nemůže úplně vyjádřit, jak dlouhou cestu jsme za tu dobu urazili. Začínali jsme prodejem obkladů a dlažeb, ale postupně jsme svou nabídku rozšiřovali o další nové produkty a značky. S rostoucí nabídkou rostl i rozsah služeb, které poskytujeme našim zákazníkům. Od nápadu po realizaci – to asi nejlépe charakterizuje šíři námi poskytovaných služeb.

Nezůstat stát na místě

Jeden ze základních principů naší práce. Proto jsme postupně k vybavení koupelen přidali i prvky pro kompletní řešení interiérů, realizace staveb, a nakonec i vlastní bytové projekty. Za téměř 20 let se toho změnilo opravdu hodně. Snad jedno zůstalo stejné - naše snaha nabízet zákazníkům jen ty nejlepší produkty a nejkvalitnější služby. Že se nám to daří, dokazují stovky spokojených klientů, kteří se k nám i po letech rádi vracejí.

Koupelny

Koupelny

Kompletní vybavení koupelen v nadstandardní kvalitě a designu od renomovaných výrobců a světoznámých designerů.

Interiéry

Interiéry

Originální řešení interiérů dle vašich potřeb a přání, včetně atypických výrobků na míru.

Stavební činnost

Stavební činnost

Rekonstrukce a novostavby domů a bytů, instalatérské a obkladačské práce, rozvody elektroinstalací a vzduchotechniky a další řemesla.

Developerská činnost

Developerská činnost

Příprava a realizace staveb rodinných domů a bytových projektů včetně dodávek materiálů a vybavení.